מחיר קידום אתרים אורגני בגוגל

מחירון קידום אתרים של STASEO מתבסס על שעות SEO בעלות של 250₪.

כמה שעות SEO צריך בשביל לקדם אתר?

כמות השעות שצריך להשקיע בקידום אתר על בסיס חודשי תלויה במספר נתונים:

גודל האתר

מחיר קידום אתר אינטרנט עם מאות מוצרים לא יהיה זהה למחיר קידום אתר תדמית קטן עם 8 עמודים, מפני שיש הרבה יותר עמודי תוכן שצריכים אופטימיזציה למנועי החיפוש – יותר שעות SEO.

תוכן באתר

קידום אורגני מחייב תוכן רלוונטי ואיכותי באתר. הצעת מחיר לקידום אתר אמורה להתייחס לנושא הזה – מי כותב את התוכן לאתר ובאיזו תדירות.

אתרים מתחרים

אתרים מתחרים זה אתרי אינטרנט שמופיעים בתוצאות החיפוש של גוגל ומתחרים על המיקום בתוצאות החיפוש. ככל שהאתרים שנמצאים בדף הראשון של התוצאות חזקים יותר, כך מאמץ הקידום צריך להיות גדול יותר.

קידום אתר בגוגל ישראל או קידום בחו"ל?

בהשוואה לישראל, כמות האתרים בחו״ל שמתחרים על אותם 10 המקומות בדף הראשון בגוגל – גבוהה פי עשרות במקרה הטוב. לכן בדרך כלל, מחיר קידום אורגני בישראל יהיה שונה בגלל ריבוי התחרות בחוץ לארץ.

יחד עם זאת, הפוטנציאל של כמות הגולשים שיגיעו לאתר מרחבי העולם – גבוה מאוד, ביחס לכמות הגולשים שיגיעו מישראל.

עלות בניית קישורים

אחד האתגרים הגדולים בקידום האורגני זה בניית פרופיל קישורים – קישורים מאתרים אחרים שמקשרים לאתר שלכם. קידום אתר בביטוי תחרותי ללא הקישורים לרוב בלתי אפשרי, לכן מחיר קידום אתרים חייב לגלם בתוכו גם את העלות של בניית קישורים לאתר שלכם לאורך הזמן.

​לצורך בניית קישורים מאתרים אחרים נדרש שימוש בנכסים אינטרנטיים ברשת, אתרים רלוונטיים שניתן להוציא מהם קישור לאתר שלכם.

​עלות הפיתוח, ההקמה, התפעול והתחזוקה של הנכסים הנ״ל צריכה להיות מגולמת בתוך שעות ה-SEO וזה בא לידי ביטוי במחיר קידום האתר.

ניסיון בקידום אתרים אורגני בגוגל

הניסיון של מקדם האתר, המגוון והמורכבות של האתרים אותם קידם בעבר – מקנים לו את היכולת הטובה ביותר לקדם את האתר שלכם.

הצעת מחיר לקידום אורגני

הצעת מחיר לקידום אורגני כדאי לקבל ממקדם אתרים. מקדם האתר יבטיח רק את מה שהוא יכול להשיג, כי הוא גם זה שצריך להגיע לתוצאות האלה.

הבדלי הצעות מחיר

הצעת מחיר לקידום אורגני לא תמיד מתייחסת לתחום שצריך לקדם וגם ללא התייחסות לביטויים, לכן פערי העלויות יכולים להיות גדולים… הסעיף הבא:

קידום אתרים – השוואת מחירים

רוצים לקבל מספר הצעות מחיר לקידום אתר אורגני?

אם אתם מוכנים להשוות מחירים ולהחליט ממי להזמין את השירות על סמך המחיר בלבד – עצרו. השוואת מחירים חייבת להתבצע באופן מושכל – משווים תפוחים לתפוחים!

וודאו שהצעות המחיר שקיבלתם, הן עבור ביטויים דומים או לפחות באותו התחום. אם כמות שעות ה-SEO של ההצעות דומה, השוואת מחירי קידום אתרים יותר ממתבקשת!

תווית מחיר SEO